Gdynia
Inne budowle
mariny
Perełka
Pomorskie
2017-10-16
2020-01-28 13:46
54°31'3" N, 18°33'9" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Marina w Gdyni szczyci się tym, iż to największa i najnowocześniejsza przystań jachtowa w Polsce, zlokalizowana praktycznie w centrum miasta. Przystań jest naprawdę sporych rozmiarów. Ma aż 260 miejsc postojowych dla jednostek pływających o długości do 20 metrów. Toteż jeśli ktoś chce obejrzeć jachty, te najnowocześniejsze i te mniej ekskluzywn, powinien do mariny gdyńskiej zawitać.Najłatwiej tu dojść kierując się od budynku znanego Gdyńskiego Akwarium. Można tu spacerować po kilku pomostach, podziwiając jednostki przycumowane przy brzegach. Tuż w okolicy mariny działają kluby żeglarskie, oferujące kursy dla tych, którzy chcą powiększyć grono wodniaków. Marina w Gdyni to miejsce, do którego powinien zawitać każdy turysta odwiedzający miasto. Widok jest fantastyczny!

Marina Gdynia
ul. Nabrzeże Beniowskiego, Gdynia

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218037 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021