Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Marina w Darłowie zwana żartobliwie "miejscem, gdzie statki zimują", jest interesującym miejscem. Znajduje się  we wschodniej części portu, a raczej tuż za nim, przy ulicy Józefa Conrada. Bezpłatnie można tu obejrzeć wszelkie jednostki pływające, które w tym momencie nie są na morzu.Nadbrzeże jest dobrze zagospodarowane, pomosty oddzielające poszczególne statki czy kutry dobrze oznaczone i zabezpieczone. Można spacerować i robić foty. Osoby z obsługi chętnie udzielają informacji, opowiadając o poszczegółnych jednostkach pływających, ich historii, bowiem niektóre kutry liczą pawie 50 lat!

Tuż obok mariny jest fajna tawerna, gdzie można posmakować ryby przyrządzonej na wiele sposobów.

Marina
ul. Józefa Conrada, Nabrzeże, DarłowoDarłowo noclegi

Darłowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136145 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020