Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Malopolski Szlak GEOturystyczny , mokunka

Małopolski Szlak GEOturystyczny

(5 głosów: 3)
Oceń i napisz opinię

Małopolski Szlak GEOturystyczny powstał jako projekt z zakresu turystyki i krajoznawastwa zrealizowany w 2006 roku. Dzięki temu przedsięwzięciu łatwiej teraz wędrowcom trafić do różnych obiektów jak np. kamieniołomy, szczyty, wąwozy czy rezerwaty. Nie brak w nim pomników przyrody nieożywionej, torfowisk, jaskiń, punktów widokowych.Poprzez dobre oznakowanie i wiedzę zawartą na tablicach dydaktycznych ustawionych w interesujących miejscach, promuje on obcowanie z przyrodą i poznawanie okolic tak interesujących i zróżnicowanych w Małopolsce. Warto dodać, iż twórcy projektu stawiają na jego rozwój również w województwach ościennych - śląskim i podkarpackim. Na Szlaku znajduje się m.in malownicze pasmo Jaworzyny Krynickiej.

Małopolska noclegi

Małopolska to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Małopolska
Szlaki turystyczne
Normalna
szlaki
49°25'8N, 20°54'43E
28 październik 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację