Małopolski Szlak GEOturystyczny powstał jako projekt z zakresu turystyki i krajoznawastwa zrealizowany w 2006 roku. Dzięki temu przedsięwzięciu łatwiej teraz wędrowcom trafić do różnych obiektów jak np. kamieniołomy, szczyty, wąwozy czy rezerwaty. Nie brak w nim pomników przyrody nieożywionej, torfowisk, jaskiń, punktów widokowych.Poprzez dobre oznakowanie i wiedzę zawartą na tablicach dydaktycznych ustawionych w interesujących miejscach, promuje on obcowanie z przyrodą i poznawanie okolic tak interesujących i zróżnicowanych w Małopolsce. Warto dodać, iż twórcy projektu stawiają na jego rozwój również w województwach ościennych - śląskim i podkarpackim. Na Szlaku znajduje się m.in malownicze pasmo Jaworzyny Krynickiej.Małopolska noclegi

Małopolska to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 220037 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121217 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pensjonat Skalny

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020