Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!
Magura Radziechowska w Beskidzie Śląskim, Roman Świątkowski

Magura Radziechowska w Beskidzie Śląskim

(5 głosów: 4)

Magura Radziechowska (1108 m n.p.m.) to nie zalesiony, odkryty szczyt znajdujący się w Beskidzie Śląskim, w paśmie Baraniej Góry. To doskonały punkt widokowy, na którym znajdują się wychodnie piaskowców skalnych. Szczyt zwany dawniej był Magurką Górną, a na stokachporastają rzadko występujące rośliny w Polsce.Szlaki na Magurkę Radziechowską

- szlak czerwony GSB z Węgierskiej Górki, 3 h 35 minut (9,5 km)

- szlak zielony z Lipowej (Ostre), 2 h 35 minut (6 km)- niebieski szlaki z Wisły Czarne na Baranią Górę, dalej szlak czerwony, 4 h 15 minut (12 km)

- niebieski szlak z wsi Radziechowy, 2 h 50 minut (7,5 km)Węgierska Górka noclegi

Węgierska Górka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Węgierska Górka
Szczyty i punkty widokowe
Normalna
punkty widokowe szczyty
49°37'50N, 19°2'37E
29 październik 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Top Atrakcje 2021
Wybierz najpiękniejsze atrakcje w Polsce!
Top Atrakcje 2021

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację