Magura Radziechowska w Beskidzie Śląskim

Magura Radziechowska w Beskidzie Śląskim

Magura Radziechowska (1108 m n.p.m.) to nie zalesiony, odkryty szczyt znajdujący się w Beskidzie Śląskim, w paśmie Baraniej Góry. To doskonały punkt widokowy, na którym znajdują się wychodnie piaskowców skalnych. Szczyt zwany dawniej był Magurką Górną, a na stokachporastają rzadko występujące rośliny w Polsce.Szlaki na Magurkę Radziechowską

- szlak czerwony GSB z Węgierskiej Górki, 3 h 35 minut (9,5 km)- szlak zielony z Lipowej (Ostre), 2 h 35 minut (6 km)

- niebieski szlaki z Wisły Czarne na Baranią Górę, dalej szlak czerwony, 4 h 15 minut (12 km)

- niebieski szlak z wsi Radziechowy, 2 h 50 minut (7,5 km)Węgierska Górka noclegi

Węgierska Górka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70913 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020