Lodowisko w Krynicy Zdrój, mirosław

Lodowisko w Krynicy Zdrój

(4.5 głosów: 4)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Lodowisko w Krynicy Zdrój to najstarszy obiekt hokejowy w Polsce, powstał 28 grudnia 1928 roku. Przed II wojną światową istniało tu lodowisko naturalne, a po wojnie w 1948 roku zrodziła się idea stworzenia sztucznego lodowiska.

Został wówczas zawiązany Społeczny Komitet Budowy Sztucznego Lodowiska, na którego czele stanął lekarz, burmistrz miasta i orędownik hokeja - dr Julian Zawadowski. Budowa trwająca następne lata, została uwieńczona 29 grudnia 1962 roku uroczystym otwarciem obiektu.Obecnie sztuczne lodowisko w Krynicy Zdrój jest całorocznie udostępnione mieszkańcom oraz turystom. Na tym lodowisku można zaznać trochę ochłody w upalne dni. Obok powstała Sankostrada.

Lodowisko - MOSiR
ul. Park Sportowy im. Juliana Zawadowskiego 5, Krynica Zdrój
tel. 18/ 472-38-24
mosir_krynica@pro.onet.pl
www.mosir.krynica.com.pl

Krynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022