Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Lodowisko w Krynicy Zdrój to najstarszy obiekt hokejowy w Polsce, powstał 28 grudnia 1928 roku. Przed II wojną światową istniało tu lodowisko naturalne, a po wojnie w 1948 roku zrodziła się idea stworzenia sztucznego lodowiska.Został wówczas zawiązany Społeczny Komitet Budowy Sztucznego Lodowiska, na którego czele stanął lekarz, burmistrz miasta i orędownik hokeja - dr Julian Zawadowski. Budowa trwająca następne lata, została uwieńczona 29 grudnia 1962 roku uroczystym otwarciem obiektu.Obecnie sztuczne lodowisko w Krynicy Zdrój jest całorocznie udostępnione mieszkańcom oraz turystom. Na tym lodowisku można zaznać trochę ochłody w upalne dni. Obok powstała Sankostrada.

Lodowisko - MOSiR
ul. Park Sportowy im. Juliana Zawadowskiego 5, Krynica Zdrój
tel. 18/ 472-38-24
mosir_krynica@pro.onet.pl
www.mosir.krynica.com.pl

Krynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mirosław Krajtroter 48584 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1133671 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pensjonat Skalny

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020