Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Leśny Gród w Milówce, Agata Cantini-Lipińska

Leśny Gród w Milówce

(4.4 głosów: 26)
Oceń i napisz opinię

Leśny Gród w Milówce to wspaniałe miejsce dla turystów spragnionych ciszy i kontaktu z naturą. To idealny zakątek na spacer w malowniczej scenerii Beskidu Żywieckiego, szczególnie zaś tym miejscem będą zachwycone dzieci.W Górskim Parku Botanicznym, wśród mnóstwa drzew, krzewów i kwiatów czeka mini-zoo, w którym mieszkają gąski, króliki, polskie kurki ozdobne, kury silki oraz owieczki, a w stawach pływają kolorowe rybki. Pomoc w karmieniu zwierząt to niezapomniane przeżycie dla najmłodszych.

Leśny Gród w Milówce, Agata Cantini-Lipińska
Leśny Gród w Milówce, Agata Cantini-Lipińska

Organizowane są tu również warsztaty dla dzieci - malowanie figurek gipsowych, tworzenie ozdób z bibuły oraz różne zabawy na świeżym powietrzu. Gród Leśny znajduje się przy zielonym szlaku na Halę Boraczą.Leśny Gród
Kol. Prusów 118, Milówka
tel. 609-410-474
www.lesnygrod.info
Godziny zwiedzania: V-IX wt-nd 10.00-18.00, X 11.30-15.30, w pn i podczas deszczu nieczynne
Bilety: normalny 8 zł, ulgowy 6 zł

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Milówka noclegi

Milówka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°32'52N, 19°7'19E
14 wrzesień 2016
30 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację