Leśny Gród w Milówce

Leśny Gród w Milówce

Leśny Gród w Milówce to wspaniałe miejsce dla turystów spragnionych ciszy i kontaktu z naturą. To idealny zakątek na spacer w malowniczej scenerii Beskidu Żywieckiego, szczególnie zaś tym miejscem będą zachwycone dzieci.W Górskim Parku Botanicznym, wśród mnóstwa drzew, krzewów i kwiatów czeka mini-zoo, w którym mieszkają gąski, króliki, polskie kurki ozdobne, kury silki oraz owieczki, a w stawach pływają kolorowe rybki. Pomoc w karmieniu zwierząt to niezapomniane przeżycie dla najmłodszych.

Leśny Gród w Milówce
Leśny Gród w Milówce

Organizowane są tu również warsztaty dla dzieci - malowanie figurek gipsowych, tworzenie ozdób z bibuły oraz różne zabawy na świeżym powietrzu. Gród Leśny znajduje się przy zielonym szlaku na Halę Boraczą.Leśny Gród
Kol. Prusów 118, Milówka
tel. 609-410-474
www.lesnygrod.info
Godziny zwiedzania: V-IX wt-nd 10.00-18.00, X 11.30-15.30, w pn i podczas deszczu nieczynne
Bilety: normalny 8 zł, ulgowy 6 zł

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Milówka noclegi

Milówka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację