Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
49°32'52" N, 19°7'19" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Leśny Gród w Milówce to wspaniałe miejsce dla turystów spragnionych ciszy i kontaktu z naturą. To idealny zakątek na spacer w malowniczej scenerii Beskidu Żywieckiego, szczególnie zaś tym miejscem będą zachwycone dzieci.W Górskim Parku Botanicznym, wśród mnóstwa drzew, krzewów i kwiatów czeka mini-zoo, w którym mieszkają gąski, króliki, polskie kurki ozdobne, kury silki oraz owieczki, a w stawach pływają kolorowe rybki. Pomoc w karmieniu zwierząt to niezapomniane przeżycie dla najmłodszych.

Leśny Gród w Milówce
Leśny Gród w Milówce


Organizowane są tu również warsztaty dla dzieci - malowanie figurek gipsowych, tworzenie ozdób z bibuły oraz różne zabawy na świeżym powietrzu. Gród Leśny znajduje się przy zielonym szlaku na Halę Boraczą.

Leśny Gród
Kol. Prusów 118, Milówka
tel. 609-410-474
www.lesnygrod.info
Godziny zwiedzania: V-IX wt-nd 10.00-18.00, X 11.30-15.30, w pn i podczas deszczu nieczynne
Bilety: normalny 8 zł, ulgowy 6 zł

Leśny Gród w Milówce
Leśny Gród w Milówce

Milówka noclegi

Milówka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134088 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020