Ławeczka z serialu Ranczo w Jeruzalu

W niewielkiej miejscowości Jeruzal koło Mińska Mazowieckiego w województwie mazowieckim kręcone są zdjęcia do cieszącego się dużą popularnością serialu telewizyjnego Ranczo.Z tego powodu Jeruzal stał się znany w całej Polsce i wielu turystów przybywa tutaj, by zrobić sobie zdjęcie na słynnej już serialowej ławeczce, pod sklepem "U Krysi".

Placyk, na którym stoi słynny sklep i ławeczka, gdzie w filmie popijają "Mamrota" Solejuk, Pietrek i Hadziuk, na codzień wygląda dokładnie tak samo, jak scenografia filmowa. Ciekawostką jest, że w sklepie rzeczywiście można za 5 zł zakupić serialowego "Mamrota".Z ławeczki na Rynku widać zabytkowy drewniany kościółek, również popularyzowany w serialu.

Ławeczka z Rancza
centrum, JeruzalJeruzal noclegi

Jeruzal to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

tomtur
11 styczeń 2021 10:16
Nie widziałem ale żonie przeczytałem i musiałem obiecać, że pojedziemy zobaczyć na żywo. Moja miłośniczka serialu "Rancho" już się na to cieszy. Oglądanie miejsc związanych z filmami, serialami to też sympatyczna forma zwiedzania. A jak się już gdzieś jest to wiadomo, że i zabytek w okolicy się zwiedzi i do lasu czy nad jezioro się uda.
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację