Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ławeczka z serialu Ranczo w Jeruzalu

Ławeczka z serialu Ranczo w Jeruzalu

W niewielkiej miejscowości Jeruzal koło Mińska Mazowieckiego w województwie mazowieckim kręcone są zdjęcia do cieszącego się dużą popularnością serialu telewizyjnego Ranczo.Z tego powodu Jeruzal stał się znany w całej Polsce i wielu turystów przybywa tutaj, by zrobić sobie zdjęcie na słynnej już serialowej ławeczce, pod sklepem "U Krysi".

Placyk, na którym stoi słynny sklep i ławeczka, gdzie w filmie popijają "Mamrota" Solejuk, Pietrek i Hadziuk, na codzień wygląda dokładnie tak samo, jak scenografia filmowa. Ciekawostką jest, że w sklepie rzeczywiście można za 5 zł zakupić serialowego "Mamrota".

Z ławeczki na Rynku widać zabytkowy drewniany kościółek, również popularyzowany w serialu.Ławeczka z Rancza
centrum, Jeruzal

Jeruzal noclegi

Jeruzal to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136465 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020