Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Niezwykle sympatyczna ławeczka z pieskiem znajduje się na ul. Kościuszki w Łebie, czyli na deptaku. Postawiono ją we wrześniu 2013 roku dla upamiętnienia mieszkanki Łeby - Danuty Hryniewicz, w pobliżu jej domu.Danuta Hryniewicz - doktor nauk weterynaryjnych, zajmowała się hodowlą psów rasy owczarek nizinny (hodowla Kordegarda). Jej pies znany jako "Smok z Kordegardy" stał się wzorcem rasy. Stosując metodę chowu wsobnego przyczyniła się  do odtworzenia tej rasy w Polsce.

Niedaleko zobaczyć można Aleję Prezydentów.

Ławeczka z pieskiem
ul. Kościuszki, ŁebaŁeba noclegi

Łeba to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138494 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020