Ławeczka Teściowej w Inowrocławiu

Ławeczka Teściowej w Inowrocławiu

Pierwszy w Polsce Pomnik Teściowej w formie ławeczki znajduje się w Inowrocławiu, na terenie Parku Solankowego, w Pijalni Zdrojowej.Ten zabawny pomnik odsłonięto w kwietniu 2013 roku, a przedstawia uśmiechniętą starszą panią z małym pieskiem na kolanach. Zamysłem twórców było to, by pomnik stał się jeszcze jedną turystyczną, rozpoznawalną atrakcją i symolem Inowrocławia.

Pogodna i budzącą sympatię twarz Teściowej ma przełamywać stereotypy z nią związane. Ciekawym tłem dla pomnika jest ściana wodna, jaka się za nią znajduje, tworząc orginalną fontannę.

Ławeczka Teściowej
Park Solankowy, ul. Rąbińska, InowrocławInowrocław noclegi

Inowrocław to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021