Ławeczka Roberta Bartołda w Ciechanowie

Ławeczka Roberta Bartołda w Ciechanowie
Ławeczki
pomniki, ławeczki
Normalna
Mazowieckie
2015-09-30
2020-01-28 13:46
52°52'52" N, 20°37'5" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

W Ciechanowie niedaleko Rynku, na deptaku czyli na ul. Warszawskiej, vis a vis siedziby Towarzystwa Miłośników Ziemi Ciechanowskiej, przysiadł sobie na ławeczce niepozorny, szczupły człowiek - Robert Bartołd.To miejscowy historyk, regionalista, działacz społeczny, autor pierwszego przewodnika po Ziemi Ciechanowskiej. Autorem pomnika jest Marek Zalewski. Ławeczka Roberta Bartołda stanęła w tym miejscu jesienią 2010 roku.

Ławeczka Roberta Bartołda
ul. Warszawska, Ciechanów

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Rymarczyk Krajtroter 5005 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1144872 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021