Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Ławeczka Roberta Bartołda w Ciechanowie, Anna Rymarczyk

Ławeczka Roberta Bartołda w Ciechanowie

(4.3 głosów: 8)
Mapa Przewodnik Pdf

W Ciechanowie niedaleko Rynku, na deptaku czyli na ul. Warszawskiej, vis a vis siedziby Towarzystwa Miłośników Ziemi Ciechanowskiej, przysiadł sobie na ławeczce niepozorny, szczupły człowiek - Robert Bartołd.To miejscowy historyk, regionalista, działacz społeczny, autor pierwszego przewodnika po Ziemi Ciechanowskiej. Autorem pomnika jest Marek Zalewski. Ławeczka Roberta Bartołda stanęła w tym miejscu jesienią 2010 roku.

Ławeczka Roberta Bartołda
ul. Warszawska, CiechanówGodziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte
Booking.com
Ławeczki
Normalna
pomniki ławeczki
52°52'52N, 20°37'5E
30 wrzesień 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację