Ławeczka internetowa w Mrągowie

Ławeczka internetowa w Mrągowie

Od 2013 roku na placu PCK przy mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki stoi ławeczka internetowa "Łapa niedźwiedzicy". Można sobie przy niej zrobić pamiątkowe zdjęcie na tle herbu Mrągowa oraz dzięki kamerce internetowej pozdrowić znajomych online.Pomysłodawcą ustawienia w Mrągowie tej ciekawej ławeczki była Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska". Ławeczkę wyrzeźbił mrągowski artysta - Ryszard Fereniec. Nie trzeba dodawać, że ławeczka cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów.

Ławeczka internetowa
ul. Sobczyńskiego, Mrągowo

 Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1147199 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021