Ławeczka internetowa w Mrągowie, Danusia

Ławeczka internetowa w Mrągowie

(4.1 głosów: 7)

Od 2013 roku na placu PCK przy mrągowskim Centrum Kultury i Turystyki stoi ławeczka internetowa "Łapa niedźwiedzicy". Można sobie przy niej zrobić pamiątkowe zdjęcie na tle herbu Mrągowa oraz dzięki kamerce internetowej pozdrowić znajomych online.Pomysłodawcą ustawienia w Mrągowie tej ciekawej ławeczki była Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska". Ławeczkę wyrzeźbił mrągowski artysta - Ryszard Fereniec. Nie trzeba dodawać, że ławeczka cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów.

Ławeczka internetowa
ul. Sobczyńskiego, Mrągowo 

Booking.com
Ławeczki
Normalna
ławeczki
53°51'58N, 21°18'17E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021