Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Krzyżowa Góra w Lidzbarku Warmińskim

Amatorów białego szaleństwa oraz wszelkich sportów w Lidzbarku przyciąga Góra Krzyżowa (132,4 m n.p.m.), znajdująca się w granicach miasta, przy drodze nr 51.

W ośrodku SkiGo powstało 5 tras narciarskich o różnym stopniu trudności, od oślej łączki po trasy dla zaawansowanych narciarzy. Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, ratatkowane oraz oświetlone. Narciarzy obsługują dwa wyciągi talerzykowe o dużej przepustowości. 

Ponadto działa tu wypożyczalnia sprzętu i szkółka narciarska, są ratownicy GOPRU i punkt gastronomiczny.

Dla zmotoryzowanych atrakcją jest pobliski tor moto-crossowy - jeden z najlepszych w kraju, na którym co roku odbywają się mistrzostwa Polski.

Góra Krzyżowa
Ośrodek SkiGo
ul. Olsztyńska 4, Lidzbark Warmiński

 

Lidzbark Warmiński noclegi

Lidzbark Warmiński to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125483 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020