Krzyżowa Góra w Lidzbarku Warmińskim

Amatorów białego szaleństwa oraz wszelkich sportów w Lidzbarku przyciąga Góra Krzyżowa (132,4 m n.p.m.), znajdująca się w granicach miasta, przy drodze nr 51.W ośrodku SkiGo powstało 5 tras narciarskich o różnym stopniu trudności, od oślej łączki po trasy dla zaawansowanych narciarzy. Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, ratatkowane oraz oświetlone. Narciarzy obsługują dwa wyciągi talerzykowe o dużej przepustowości. 

Ponadto działa tu wypożyczalnia sprzętu i szkółka narciarska, są ratownicy GOPRU i punkt gastronomiczny.Dla zmotoryzowanych atrakcją jest pobliski tor moto-crossowy - jeden z najlepszych w kraju, na którym co roku odbywają się mistrzostwa Polski.

Góra Krzyżowa
Ośrodek SkiGo
ul. Olsztyńska 4, Lidzbark Warmiński 

Lidzbark Warmiński noclegi

Lidzbark Warmiński to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację