Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Krzesanica to najwyższy szczyt Czerwonych Wierchów w Tatrach, wznosi się na wysokość 2122 m n.p.m. Pierwsze odnotowane wejście na ten szczyt miało miejsce w 1908 roku.Dojście na Krzesanicę

Dojść tu można m.in. z Doliny Małej Łąki, Doliny Miętusiej, Granią z Kasprowego Wierchu lub przez Dolinę Tomanową.Widok z Krzesanicy

Niezwykle klimatyczny szczyt, gdy jest zamglony, możemy poczuć się tu jak na starodawnym cmentarzu z racji zwyczaju ustawiania małych wieżyczek z kamieni na szczycie. W słoneczny dzień ukazuje się nam widok na Dolinę Miętusią i Dolinę Cichą, możemy również podziwiać pozostałe Czerwone Wierchy – Małołączniaka, Ciemniaka jak również wiele innych szczytów.

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Magdalena Krajtroter 71330 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1128306 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Zobacz inne szczyty i punkty widokowe
Podobne atrakcje, które mogą Cię zaciekawić:

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020