Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Krajtroter 4415 kilometrów

Margaretka

8.6%

Jestem zapaloną podróżniczka. Uwielbiam zwiedzać, poznawać  i odkrywać nowe miejsca.

Jestem również fotografem z zamiłowania. Miejsca które uwieczniam na fotografiach stanowią później wspaniałe pamiątki z wyjazdów, wycieczek. Które w spokojne wieczory można wyjąć z albumem i powspominać :)


Polska jest tak pięknym i różnorodnym krajem że można tu znaleźć naprawdę wyjątkowe miejsca. Pochodzę z Gdańska i kocham to miasto nie zamieniłabym go na żadne inne miasto ale sercem jestem także w naszych polskich górach które miałam okazje już część zwiedzić i skradły mi cząstkę serca. I właśnie dlatego tak kocham podróże.... zastanawia mnie to ile mam jeszcze takich wyjątkowych miejsc do poznania...

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020