Domator 13 kilometrów

myZakopane

0.0%

Miłośnik Zakopanego i Tatr. Prowadzi serwis turystyczny www.myzakopane.pl o Zakopanem i Tatrach, gdzie można znaleźć opisy atrakcji turystycznych oraz ciekawych miejsc wartych odwiedzenia.

Znajdziemy tam informacje zarówno o tym gdzie warto iść na spacer po Zakopanem np. opisy ulic Kościeliskiej czy Krzeptówek. Warto też odwiedzić zakopiańskie muzea, gdzie znajdziemy dorobek kultury góralskiej.

Spora część informacji poświęcona jest też szlakom turystycznym na terenie Tatr - głównie polskich. Opisuję ciekawe miejsca, w które warto się wybrać by podziwiać piękne widoki oraz doliny tatrzańskie - doskonałe na spacer.

Zimą można też pojeździć na nartach czy snowboardzie. W Zakopanem i okolicznych miasteczkach przygotowanych jest sporo tras narciarskich. Jest też sporo szkół narciarskich, gdzie oferowane są szkolenia z jazdy na nartach. Warto z nich korzystać bo pod okiem doświadczonego instruktora można się sporo nauczyć.

Użytkownik nie ma żadnych wycieczek, które mogę przedstawić na linii czasu.
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020