Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Kościół NMP Panny w Murzasichlu to piękny drewniany kościół wybudowany w stylu góralskim. Powstał całkiem niedawno, bo w 1955 roku, wysiłkiem miejscowej ludności. Kościół w Murzasichlu poszczycić się może pięknym ołtarzem, który ma formę tryptyku i jest kopią tryptyku z Opatówka. Poświęcił go sam Prymas Polski - kardynał Stefan Wyszyński.

Kościół w Murzasichlu
Kościół w Murzasichlu


Kościół NMP Panny Królowej Świata
ul. Sądelska 60, Murzasichle
tel. 18/ 201-63-24
parafia.murzasichle@neostrada.pl

www.parafiamurzasichle.pl

Boże Narodzenie 2018 Boże Narodzenie 2018 Boże Narodzenie 2018

Murzasichle noclegi

Murzasichle to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1128306 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020