Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Kościół Św. Trójcy w Morasku

Kościół Św. Trójcy w Morasku
52°29'17" N, 16°54'38" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Kościół Św. Trójcy w Morasku na północ od Poznania został wzniesiony w latach 30-tych XX wieku przez katolików jako przeciwwaga dla protestantów, zamieszkujących wtedy wieś Morasko.Po II wojnie światowej kościół został opuszczony i pozostaje taki do dzisiaj, popadając w ruinę. Świątynia do tej pory nie została rozebrana, gdyż ma duże znaczenie kulturowe dla mieszkańców Moraska.Kościół Św. Trójcy
ul. Jaśkowiaka, Morasko, Poznań

Poznań noclegi

Poznań to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Barbara Michalewska Krajtroter 16530 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125895 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020