Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie

W niewielkim miasteczku na Mierzei Wiślanej - Stegnie, znajduje się zabytkowy kościół z XVII wieku. Spośród innych świątyń wyróżnia go jego bryła, wybudowana w konstrukcji szachulcowej.Turystów przyciąga tu również wnętrze kościoła, gdzie zwracają uwagę piękne zabytkowe organy, niezwykłe malowidło na suficie oraz zabytkowa chrzcielnica.

Kościół w Stegnie znajduje się przy rondzie (skrzyżowanie z ul. Morską).

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Gdańska 1, Stegna
tel. 55/ 247-85-17
www.parafiastegna.plStegna noclegi

Stegna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Alex Krajtroter 3900 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Haga 2 by Renters
Empire by Renters
Helski Domek
Villa Varmia

Wasze opinie

Karol Bonecki Domator 9 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2020-06-16 na
Kosciół niestety zamknięty dla zwiedzających, poza godzinami nabożeństw. W dni powszednie tylko msza popołudniowa, więc nie mogliśmy wejść do środka.
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021