Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie, Alex

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie

(4.6 głosów: 8)

W niewielkim miasteczku na Mierzei Wiślanej - Stegnie, znajduje się zabytkowy kościół z XVII wieku. Spośród innych świątyń wyróżnia go jego bryła, wybudowana w konstrukcji szachulcowej.Turystów przyciąga tu również wnętrze kościoła, gdzie zwracają uwagę piękne zabytkowe organy, niezwykłe malowidło na suficie oraz zabytkowa chrzcielnica.

Kościół w Stegnie znajduje się przy rondzie (skrzyżowanie z ul. Morską).Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Gdańska 1, Stegna
tel. 55/ 247-85-17
www.parafiastegna.pl

Stegna noclegi

Stegna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Stegna
Kościoły i obiekty sakralne
Normalna
kościoły
54°19'34N, 19°7'27E
26 październik 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Karol Bonecki
16 czerwiec 2020 15:53
Kosciół niestety zamknięty dla zwiedzających, poza godzinami nabożeństw. W dni powszednie tylko msza popołudniowa, więc nie mogliśmy wejść do środka.
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację