Kościół w Konotopie, Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Konotop

(4.2 głosów: 5)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Konotop to wies w województwie lubuskim leżąca na pograniczu z województwem wielkopolskim, pomiędzy Wolsztynem a Nową Solą.Konotop nabył prawa miejskie od Cesarza Józefa I w 1706 roku, jednak obecnie je utracił. Nazwa miejscowości pochodzi od mokradeł, które kiedyś się tutaj rozlewały i w których topiły się konie, stąd też w herbie widnieje tonący koń.

Zabytkowy dzwon w Konotopie, Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Zabytkowy dzwon w Konotopie, Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Zabytki w Konotopie

- Kościół Św. Anny - świątynia z XIX wieku- Zabytkowy dzwon w Konotopie

Wieża ciśnień w Konotopie, Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Wieża ciśnień w Konotopie, Barsolis Karol Turysta Kulturowy

- Wieża ciśnień w Konotopie 

Mapa Konotopu z zaznaczonymi atrakcjami

Poniżej znajdziesz mapę z zaznaczonymi atrakcjami, które możesz zobaczyć i zwiedzić w Konotopie. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Konotop noclegi

Konotop to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Konotopie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
51°55'53N, 15°54'14E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021