Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Kominowe Bajoro w Choroszczy, Joanna

Kominowe Bajoro w Choroszczy

(5 głosów: 1)

Kominowe Bajoro to niewielki zbiornik wodny położony na obrzeżach Choroszczy. Kiedyś był zarośnięty i znany głównie wędkarzom. Obecnie otoczenie stawu zostało zagospodarowane i wypiękniało. Powstał teren rekreacyjny obejmujący plac zabaw, siłownię na świeżym powietrzu i boiska do siatkówki. Wysypano czysty piasek tworząc plażę z niestrzeżonym kąpieliskiem. Zbudowano również wiaty z ławkami i stołami. Choroszcz zyskała dogodne miejsce do rodzinnego wypoczynku. Akwen nie przestał też służyć wędkarzom.Adres

Kominowe Bajoro
ul. Branickiego, Choroszcz

GPS: 53°8'55N, 22°58'49E

Choroszcz noclegi

Choroszcz to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Choroszcz
Rekreacja
Normalna
stawy
53°8'55N, 22°58'49E
19 październik 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację