Choroszcz
Rekreacja
stawy
Normalna
Podlaskie
2019-10-19
2020-01-28 13:46

Kominowe Bajoro
ul. Branickiego, Choroszcz

53°8'55" N, 22°58'49" E

Kominowe Bajoro to niewielki zbiornik wodny położony na obrzeżach Choroszczy. Kiedyś był zarośnięty i znany głównie wędkarzom. Obecnie otoczenie stawu zostało zagospodarowane i wypiękniało. Powstał teren rekreacyjny obejmujący plac zabaw, siłownię na świeżym powietrzu i boiska do siatkówki. Wysypano czysty piasek tworząc plażę z niestrzeżonym kąpieliskiem. Zbudowano również wiaty z ławkami i stołami. Choroszcz zyskała dogodne miejsce do rodzinnego wypoczynku. Akwen nie przestał też służyć wędkarzom.Choroszcz noclegi

Choroszcz to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Joanna Krajtroter 73492 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1149020 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021