Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Kolejka wąskotorowa w Dynowie

Kolejka wąskotorowa w Dynowie

(4.6 głosów: 15)

W Dynowie malowniczo położonym nad Sanem, w województwie podkarpackim kursuje kolej wąskotorowa Pogórzanin jako atrakcja turystyczna.Kolej wąskotorowa w Dynowie powstała około roku 1900. Trasa o długości 46 km biegnie pomiędzy malowniczymi wzgórzami, przez zaciszne miejscowości, mosty kolejowe a nawet tunel.

Przejazd kolejką turystyczną trwa około 3 godzin i niewątpliwie jest jedną z największych atrakcji tego regionu, nieczęsto spotykana już w Polsce.Kolej wąskotorowa Przeworsk - Dynów
ul. Kolejowa, Dynów
tel. 16/ 648-97-24
www.pogorzanin.pl
Bilety: normalny 8-26 zł, ulgowy 6-18 zł (zależnie od liczby km)

Booking.com
49°48'13N, 22°14'23E
11 kwiecień 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację