Kino 6D Cinetrix w Warszawie

Kino 6D Cinetrix w Warszawie
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
4.1

Kino 6 Dimension to nowa, niezwykle ciekawa i atrakcyjna forma rozrywki. Kino 6D Cinetrix w Warszawie proponuje krótkometrażowe projekcje filmowe (20-25 minut) w formacie obrazu 3D, dodatkowo udoskonalone efektami specjalnymi typu ruchome fotele, padający deszcz, wiejący wiatr, wydobywające się zapachy czy efekt baniek mydlanych i dymu.

Dodatkowe atrakcje nadają filmom w kinie 6D realistyczny i niepowtarzalny charakter. Dzięki połączeniu realnych efektów z obrazem 3D widz odczuwa na własnej skórze doznania bohaterów filmów. To trzeba przeżyć na własnej skórze.

Kino 6D Cinetrix w Warszawie
Kino 6D Cinetrix w Warszawie


Kino 6D Cinetrix - CH Fort Wola
ul. Połczyńska 4, Warszawa 
tel. 22/ 638-09-63
warszawa@cinetrix.pl
http://www.cinetrix.pl

Informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:30–21:00
  • wtorek: 09:30–21:00
  • środa: 09:30–21:00
  • czwartek: 09:30–21:00
  • piątek: 09:30–21:00
  • sobota: 09:30–21:00
  • niedziela: 09:30–20:00

Noclegi w Warszawie

Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.
Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Kino 6D Cinetrix w Warszawie
Kino 6D Cinetrix w Warszawie
Kino 6D Cinetrix w Warszawie
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(4.1 głosów: 17)
Twoja ocena
wolfgang

Pierwsza i druga minuta "Sintela" nie dzieje się "jakby za mgłą" ale właśnie dokładnie "za mgłą", a jeszcze dokładniej w wysokich partiach gór gdzie zalegają nisko chmury, plus lekko pruszący śnieg, co daje efekt niewyrazniego obrazu (myślę że efekt zamierzony przez reżysera). ja wcześniej sprawdziłem na co się wybieram tu https://www.youtube.com/watch?v=M4yCwlDxPtY. zaliczyłem, nie narzekam ;-)

seanse dla dzieci cudowne. mina mojego po Big Bunnym bezcenna ;-)

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024