Kiekrz kosciół , Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Kiekrz

(3.9 głosów: 16)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Kiekrz to miejscowość letniskowa w województwie wielkopolskim, leżąca na północny zachód od Poznania, niedaleko Rokietnicy, nad jeziorami. Część Kiekrza stanowi dzielnicę Poznania.

Atrakcje w Kiekrzu

- Jezioro Kierskie, ul. Kąpielowa, ul. Wilków Morskich - malowniczy zbiornik na południe od Kiekrza, nad którym powstały ośrodki wypoczynkowe oraz przystań żeglarska

Kiekrz kosciół , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Kiekrz kosciół , Barsolis Karol Turysta Kulturowy


- Jezioro Kierskie Małe

- Sanatoria, ul. Sanatoryjna - ośrodki, które powstały ze względu na specyficzny, dobroczynny mikroklimat

Kiekrz kosciół , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Kiekrz kosciół , Barsolis Karol Turysta Kulturowy


- Jezioro Strzeszyńskie

Zabytki w Kiekrzu

- Kocioł Św. Michała Archanioła i Wniebowzięcia NMP - świątynia wybudowana w latach 1767-1770, kryje rokokowe ołtarze i ambonę

Kiekrz kosciół , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Kiekrz kosciół , Barsolis Karol Turysta Kulturowy


- Klasztor Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, w którym przebywała w 1929 roku Święta Siostra Faustyna Kowalska

Noclegi w Kiekrzu

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Kiekrz - mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Kiekrz, Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022