Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
52°29'53" N, 16°35'12" E
Wielkopolskie
2017-02-07
2020-01-28 13:52

Opis Kiączyna

Kiączyn to wieś w województwie wielkopolskim, leżąca na zachód od Poznania, niedaleko Kaźmierza. Co ciekawe, w Kiączynie istnieje zakład produkcji trawy rolkowej.Dwór w Kiączynie

Dwór w Kiączynie to dwór rodziny Łubieńskich z 1783 roku, przebudowywany, przez co zatracił wiele cech stylowych. Dwór otacza zabytkowy park krajobrazowy z zabudowaniami folwarcznymi, w czasach PRL-u w majątku tym założono PGR, toteż obecnie jego stan jest bardzo kiepski, całość jest zaniedbana i opuszczona.

Kiączyn noclegi

Kiączyn to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w Kiączynie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Barsolis Karol Turysta Kulturowy Krajtroter 122211 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138494 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020