Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Kiączyn, Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Kiączyn

(4.5 głosów: 2)
Oceń i napisz opinię

0 atrakcje, które musisz zobaczyć w Kiączynie

Kiączyn to wieś w województwie wielkopolskim, leżąca na zachód od Poznania, niedaleko Kaźmierza. Co ciekawe, w Kiączynie istnieje zakład produkcji trawy rolkowej.Dwór w Kiączynie

Dwór w Kiączynie to dwór rodziny Łubieńskich z 1783 roku, przebudowywany, przez co zatracił wiele cech stylowych. Dwór otacza zabytkowy park krajobrazowy z zabudowaniami folwarcznymi, w czasach PRL-u w majątku tym założono PGR, toteż obecnie jego stan jest bardzo kiepski, całość jest zaniedbana i opuszczona.

Kiączyn noclegi

Kiączyn to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Kiączynie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
52°29'53N, 16°35'12E
07 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację