Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Karczmisko (1499 m n.p.m.) to przełęcz leżąca pomiędzy dwoma Kopami - Wielką Kopą Królową (1531 m n.p.m.) i Małą Kopą Królową (1577 m n.p.m.) w Tatrach Zachodnich. Z Przełęczy rozpościera się cudny widok na Tatry - szczyty, doliny oraz okoliczne miejscowości.Znajduje się tu skrzyżowanie kilku szlaków - z Kuźnic szlak niebieski w stronę Doliny Gąsienicowej oraz szlak żółty przez dolinę Jaworzynkę.

Karczmisko w Tatrach
Karczmisko w Tatrach


Karczmisko - Przełęcz między Kopami
Tatry Zachodnie

Karczmisko w Tatrach

Tatry noclegi

Tatry to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Barsolis Karol Turysta Kulturowy Krajtroter 122711 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125283 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020