, mokunka

Karczma Jurajska w Podzamczu

(4.4 głosów: 14)

Karczma Jurajska w Podzamczu stoi u podnóża zamku Ogrodzieniec i na stałe wrosła już w tutejszy pejzaż. Karczma nawiązuje wystrojem do dawnej oberży, w środku jest kominek z otwartym paleniskiem, drewniane stoły i ławy, a także mini wystawa dawnych sprzętów używanych w gospodarstwach domowych.Zemsta na zamku Ogrodzieniec

Na ścianach Karczmy oglądać można sporo zdjęć z czasów, gdy Andrzej Wajda kręcił właśnie w ogrodzienieckim zamku "Zemstę". Zdjęcia z dedykacjami od znanych aktorów, pozujących na tle zamku i Karczmy Jurajskiej.

Karczma Jurajska w Podzamczu, Ogrodzieniec, Wojtek
Karczma Jurajska w Podzamczu, Ogrodzieniec, Wojtek

W karcie dań w Karczmie zobaczyć można ciekawe nazwy, jak "Udko Postoliny" 🙂Karczma Jurajska
Plac Jurajski 1, Podzamcze, Ogrodzieniec
tel. 32/67-32-079
www.karczmajurajska.com

Karczma Jurajska w Podzamczu, Ogrodzieniec, Wojtek
Karczma Jurajska w Podzamczu, Ogrodzieniec, Wojtek

Podzamcze noclegi

Podzamcze to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Podzamcze
Karczmy i restauracje
Normalna
karczmy
50°27'14N, 19°32'53E
02 luty 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację