Kamienica pod Wieszczami w Białej Podlaskiej

Kamienica pod Wieszczami w Białej Podlaskiej

Kamienica pod Wieszczami mieści się w Białej Podlaskiej przy ul. Narutowicza. Jest to dwukondygnacyjny murowany budynek w stylu neorenesansu francuskiego. Swoją nazwę zawdzięcza popiersiom Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego, ustawionym w owalnych niszach w narożniku budynku. Na szczycie narożnika znajduje się wieżyczka, w której umieszczono datę powstania budynku 1898 rok. Na tylnej ścianie kamienicy powstał mural przedstawiający samolot z dawnej Podlaskiej Wytwórni Samolotów.Kamienica pod Wieszczami
ul. Narutowicza, Biała PodlaskaBiała Podlaska noclegi

Biała Podlaska to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Joanna Krajtroter 68768 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121619 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020