Kamienica Cafe w Kazimierzu Dolnym

Kamienica Cafe w Kazimierzu Dolnym

Kawiarnia Kamienica Cafe znajduje się Rynku w Kazimierzu Dolnym, w zabytkowym budynku, w którym mieszczą się też apartamenty "Dwa Brzegi". Kawiarnia Kamienica Cafe to miejsce, jakich wiele innych w Kazimierzu, ale tutaj jest dodatkowo bardzo przyjemny widok na słynny, kazimierski Rynek, w którym przy dobrej kawie można kontemplować klimat tego niezwkłego miasta.Kamienica Cafe serwuje ponadto dobre smoothie, szarlotkę inne smakołyki Powiadają, że jak w Kazimierzu, to najlepiej tutaj.

Kawiarnia Kamienica Cafe
Rynek 22, Kazimierz Dolny

  

 

4elza Krajtroter 13900 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114604 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Zajazd Przystocze

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020