Jezioro Wysockie to malownicze jezioro rynnowe leżące pomiędzy Gdynią i Gdańskiem, na wysokości Sopotu, nieco na zachód od niego. Jezioro Wysockie ma powierzchnię około 32 ha, jego głębokość dochodzi niemal do 6 m. Dogodny dojazd do jeziora, zarówno komunikacją miejską z Gdyni jak i z Gdańska sprawia, że jest to bardzo lubiane przez mieszkańców Trójmiasta miejsce letniego wypoczynku.

Jezioro Wysockie
Jezioro Wysockie

Jezioro Wysockie
ul. Spacerowa, ul. Letniskowa, Osowa

Jezioro Wysockie w oczekiwaniu na sezon... Jezioro Wysockie Trójmiejski Park Krajobrazowy Trójmiejski Park Krajobrazowy podbiał

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
toja1358 Krajtroter 10687 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021