Jezioro Wysockie, toja1358

Jezioro Wysockie

Jezioro Wysockie to malownicze jezioro rynnowe leżące pomiędzy Gdynią i Gdańskiem, na wysokości Sopotu, nieco na zachód od niego. Jezioro Wysockie ma powierzchnię około 32 ha, jego głębokość dochodzi niemal do 6 m. Dogodny dojazd do jeziora, zarówno komunikacją miejską z Gdyni jak i z Gdańska sprawia, że jest to bardzo lubiane przez mieszkańców Trójmiasta miejsce letniego wypoczynku.

Jezioro Wysockie, toja1358
Jezioro Wysockie, toja1358

Jezioro Wysockie
ul. Spacerowa, ul. Letniskowa, Osowaw oczekiwaniu na sezon..., toja1358
Jezioro Wysockie, toja1358
Trójmiejski Park Krajobrazowy, toja1358
Trójmiejski Park Krajobrazowy, toja1358
podbiał, toja1358

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Gdynia Trójmiasto
Jeziora i plaże
Normalna
jeziora
54°25'41N, 18°27'9E
29 grudzień 2014
28 styczeń 2020

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację