Jezioro Pogoria II w Dąbrowie Górniczej, Roman Świątkowski

Jezioro Pogoria II w Dąbrowie Górniczej

(4.2 głosów: 13)

Jezioro Pogoria II to jedno z czterech jezior rozlewających się na terenie Dąbrowy Górniczej o wspólnej nazwie Pogoria.Pogoria II to prawdziwy raj dla ornitologów i ekologów, bowiem całe jezioro objęte jest strefą ciszy i stanowi Użytek Ekologiczny. Jest to również najmniejsze spośród tutejszych jezior, znajduje się pomiędzy Pogorią III i I.

Jezioro Pogoria II w Dąbrowie Górniczej, Roman Świątkowski
Jezioro Pogoria II w Dąbrowie Górniczej, Roman Świątkowski

Pogoria II jest też rajem dla wędkarzy, których jest tutaj sporo. Jest to najbardziej atrakcyjne i najciekawsze miejsce w mieście.Pogoria II
dojście ul. Zakładową lub ul. Żeglarską, Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza noclegi

Dąbrowa Górnicza to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Dąbrowa Górnicza
Jeziora i plaże
Normalna
jeziora
50°21'31N, 19°13'13E
10 listopad 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację