Jezioro Obłęskie, Danusia

Jezioro Obłęskie

(4.7 głosów: 3)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Jezioro Obłęskie znajduje się na Wysoczyźnie Polanowskiej w pobliżu miejscowości Obłęże, w gminie Kępice, na południe do Słupska, niedaleko Barcina.



Jezioro Obłęskie to przepływowe  jezioro o powierzchni 62,4 ha, połączone z dorzeczem Wieprzy. Pięknie otoczone lasami Puszczy Korzybskiej jest doskonałym miejscem na wypoczynek w plenerze.

jezioro Obłęskie, Danusia
jezioro Obłęskie, Danusia

Nad jeziorem powstała zadbana plaża, Ośrodek Wypoczynkowy i przystań Sobótka. Można tu również wypożyczyć kajaki, łódki  i rowery wodne.



Na północ od Jeziora Obłęskiego rozlewa się Jezioro Korzybskie.

jezioro Obłęskie, Danusia
jezioro Obłęskie, Danusia

Jezioro Obłęskie
Obłęże
 



Jezioro Obłęskie na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Kaszub wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Kaszuby noclegi

Kaszuby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
jezioro Obłęskie, Danusia
jezioro Obłęskie, Danusia
jezioro Obłęskie, Danusia
jezioro Obłęskie, Danusia
Kaszuby
Jeziora i plaże
Normalna
jeziora
54°14'43N, 16°54'59E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021