Jezioro Obłęskie, Danusia

Jezioro Obłęskie

(4.7 głosów: 3)

Jezioro Obłęskie znajduje się na Wysoczyźnie Polanowskiej w pobliżu miejscowości Obłęże, w gminie Kępice, na południe do Słupska, niedaleko Barcina.Jezioro Obłęskie to przepływowe  jezioro o powierzchni 62,4 ha, połączone z dorzeczem Wieprzy. Pięknie otoczone lasami Puszczy Korzybskiej jest doskonałym miejscem na wypoczynek w plenerze.

jezioro Obłęskie, Danusia
jezioro Obłęskie, Danusia

Nad jeziorem powstała zadbana plaża, Ośrodek Wypoczynkowy i przystań Sobótka. Można tu również wypożyczyć kajaki, łódki  i rowery wodne.Na północ od Jeziora Obłęskiego rozlewa się Jezioro Korzybskie.

jezioro Obłęskie, Danusia
jezioro Obłęskie, Danusia
jezioro Obłęskie, Danusia

Jezioro Obłęskie
Obłęże
 jezioro Obłęskie, Danusia

Kaszuby noclegi

Kaszuby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Kaszuby
Jeziora i plaże
Normalna
jeziora
54°14'43N, 16°54'59E
05 grudzień 2014
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację