Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Jezioro Modre w Siedlęcinie jest uznawane za najpiękniejsze jezioro Parku Krajobrazowego Doliny Bobru. I nie ma w tym przesady! Kto choć raz tu był, napewno jest  zauroczony tym niezwykłym miejscem.Jezioro Modre położone jest nieco powyżej tzw. małej zapory na Bobrze. Otacza go piękna, nieskażona przyroda. Skałki, wzniesienia, lasy. Jezioro pięknie wygląda z tarasu widokowego schroniska o nazwie Perła Zachodu oraz spod elektrowni na Borze. 

Ponad Jeziorem Modrym można przejść kładką wiszącą w Siedlęcinie, która również umożliwia zobaczenie cudnych widoków.

Jezioro Modre
ul. Nadbrzeżna, SiedlęcinSiedlęcin noclegi

Siedlęcin to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138293 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020