Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Jezioro Dobrskie położone jest na Kaszubach, w pobliżu miejscowości Dobra w gminie Dębnica Kaszubska, na wschód od Słupska.Powierzchnia Jeziora Dobrskiego wynosi 28,5 ha, a głębokość to 12 m. Jest to bardzo czyste, rynnowe jezioro przepływowe, z występującą tu lobelią jeziorną. Roślina ta jest wskaźnikiem świadczącym o  bardzo dobrym stanie czystości wód.Infrastruktura turystyczna wokół jeziora dopiero się rozwija, okolice są mało uczęszczane, więc jeśli ktoś ceni spokojny wypoczynek nad wodą, to jezioro Dobrskie będzie stanowiło dobry wybór.

Jezioro Dobrskie
Dobra
 

Kaszuby noclegi

Kaszuby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1133671 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020