Jezioro Czarne, toja1358

Jezioro Czarne w Niesiołowicach

(4.2 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Jezioro Czarne w Niesiołowicach na Kaszubach to polodowcowe jezioro o powierzchni 20 ha, leży na północ od Kościerzyny.

Na Jeziorze Czarnym powstało kilkanaście lat temu łowisko - jedno z najlepiej zarybionych łowisk jeziornych na Kaszubach. Jego profil jest karpiowo - sandaczowy.

Jezioro Czarne, toja1358
Jezioro Czarne, toja1358


Maksymalna głębokość jeziora to około 10 m, a średnia 2-3 m. Samo Jezioro Czarne, jak i jego okolice, to bardzo malownicze miejsce, nie tylko dla wędkarzy, ale również dla miłośników pięknej przyrody, gdzie można w ciszy wypocząć, z dala od zgiełku miasta. 

Jezioro Czarne
Niesiołowice

Jezioro Czarne, toja1358
Jezioro Czarne, toja1358


Jezioro Czarne w Niesiołowicach na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Kaszub wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Kaszuby noclegi

Kaszuby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Jezioro Czarne, toja1358
Jezioro Czarne, toja1358
, toja1358
Jezioro Czarne, toja1358
chwila dla ochłody, toja1358
Łątka dzieweczka, toja1358
Jezioro Czarne, toja1358
Kaszuby
Jeziora i plaże
Normalna
jeziora
54°12'33N, 17°50'22E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021