Jezioro Czarne w Niesiołowicach na Kaszubach to polodowcowe jezioro o powierzchni 20 ha, leży na północ od Kościerzyny.Na Jeziorze Czarnym powstało kilkanaście lat temu łowisko - jedno z najlepiej zarybionych łowisk jeziornych na Kaszubach. Jego profil jest karpiowo - sandaczowy.

Jezioro Czarne
Jezioro Czarne

Maksymalna głębokość jeziora to około 10 m, a średnia 2-3 m. Samo Jezioro Czarne, jak i jego okolice, to bardzo malownicze miejsce, nie tylko dla wędkarzy, ale również dla miłośników pięknej przyrody, gdzie można w ciszy wypocząć, z dala od zgiełku miasta. 

Jezioro Czarne
Niesiołowice

Jezioro Czarne
Jezioro Czarne
Jezioro Czarne


Jezioro Czarne chwila dla ochłody Łątka dzieweczka Jezioro Czarne

Kaszuby noclegi

Kaszuby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1144872 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021