Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Czarna Kuta to czarujące, małe jezioro rozlewające się na Mazurach, w miejscowości Kuty koło Węgorzewa. Skąd nazwa? Czasami woda jest tu w kolorze błota, czasami przeźroczysta, ale najbardziej wspaniała jak widzimy lustrzane odbicie nieba lub brzegu.To miejsce jest magiczne, warto przyjechać i przekonać się samemu.

Jezioro Czarna Kuta
Jezioro Czarna Kuta


Jezioro Czarna Kuta
Kuty

 

Jezioro Czarna Kuta
Jezioro Czarna Kuta
Jezioro Czarna Kuta
Jezioro Czarna Kuta Jezioro Czarna Kuta Jezioro Czarna Kuta Jezioro Czarna Kuta Jezioro Czarna Kuta

Kuty noclegi

Kuty to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Mazurski Raj Raj Zapaleniec 710 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134088 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020