Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Jezioro Bieszkowickie leży na zachód od Bieszkowic, pomiędzy Wejherowem i Gdynią, na obszarze leśnym Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Wraz z pobliskim Jeziorem Zawiad, Jezioro Bieszkowickie pełni funkcje rekreacyjno-turystyczne dla okolicznych mieszkańców i turystów. To przepiękny zakątek, zielony i zaciszny, a prowadzi tędy czerwony szlak turystyczny.

Jezioro Bieszkowickie
Jezioro Bieszkowickie

Jezioro Bieszkowickie
ul. Łąkowa, ul. Okrężna, Bieszkowice

Jezioro bieszkowickie

Trójmiasto noclegi

Trójmiasto to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136145 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020