Jeziorka Duszatyńskie

Jeziorka Duszatyńskie
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
4.8

Popularne Jeziorka Duszatyńskie w Bieszczadach znajdują się przy trasie czerwonego Głównego Szlaku Beskidzkiego, na odcinku z Komańczy na Chryszczatą. Obszar ten objęty jest ochroną w postaci rezerwatu przyrody "Zwiezło".

Mniejszy zbiornik położony jest na wysokości 683 m n.p.m. i nazywany jest Dolnym, gdyż leży niżej od jeziorka Górnego - leżącego 18 m wyżej.

Jeziorka Duszatyńskie
Jeziorka Duszatyńskie


Jeziorka Duszatyńskie najlepiej zobaczyć "po drodze", podążając czerwonym szlakiem z Komańczy przez Prełuki i Duszatyn, około 2,5 h.

Jeziorka Duszatyńskie
Szlak czerwony, Komańcza

Jeziorka Duszatyńskie- tam gdzie zwiezło ziemię
Jeziorka Duszatyńskie- tam gdzie zwiezło ziemię

 

Noclegi w Komańczy

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeziorka Duszatyńskie
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(4.8 głosów: 24)
Twoja ocena
Knypek
Super szlak ale jeziorka mnie nie zachwyciły. Wyglądały bardziej jak bajorka, może dlatego ze przez dwa dni z rzędu padał deszcz I woda zmetniala
duńczyk
Super trasa, świetnie widoki i fajni ludzie na szlaku
tomtur
Nie ocean, nie morze ale te dwa jeziorka są bardzo urokliwe i warto je zobaczyć. A to, że położone w pięknych Bieszczadach to tylko wzmacnia ich atrakcyjność.
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024