Izba Leśna w Krynicy Zdroju, mokunka

Izba Leśna w Krynicy Zdroju

(5 głosów: 2)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Izba Leśna Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Krynicy-Zdroju znajduje się tak dokładnie w Mochnaczce Wyżnej, koło Kopciowej. Zgromadzono tu sporo pomocy dydaktycznych, które umożliwiają prowadzenie zajęć z przyrody, turystyki i krajoznawstwa. Są tu tablice przedstawiające gatunki drzew występujących w naszych lasach, naturalne okazy drewna różnych gatunków, tablice z owadami, ssakami, szyszkami i wiele innych. Znajdują się one w samej Izbie Leśnej oraz na zewnątrz, na dużym placu.W Izbie można poznać gatunki krzewów, traw, chwastów występujących na tych terenach. Ciekawostką jest to, iż została tu urządzona specjalnie dla potrzeb dydaktyki kancelaria leśniczego. Zwiedzanie indywidualne Leśnej Izby jest bezpłatne lecz trzeba awizować się telefonicznie. Zajęcia dla grup należy umawiać z wyprzedzeniem.

Leśny Zakład Doświadczalny - Leśna Izba
Mochanczka Wyżna 65
tel. 18/ 471-20-68
http://lzdkrynica.ur.krakow.pl/Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 07:00–15:00
  • wtorek: 07:00–15:00
  • środa: 07:00–15:00
  • czwartek: 07:00–15:00
  • piątek: 07:00–15:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Krynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°27'5N, 20°57'14E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021