Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
49°27'5" N, 20°57'14" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Izba Leśna Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Krynicy-Zdroju znajduje się tak dokładnie w Mochnaczce Wyżnej, koło Kopciowej. Zgromadzono tu sporo pomocy dydaktycznych, które umożliwiają prowadzenie zajęć z przyrody, turystyki i krajoznawstwa. Są tu tablice przedstawiające gatunki drzew występujących w naszych lasach, naturalne okazy drewna różnych gatunków, tablice z owadami, ssakami, szyszkami i wiele innych. Znajdują się one w samej Izbie Leśnej oraz na zewnątrz, na dużym placu.W Izbie można poznać gatunki krzewów, traw, chwastów występujących na tych terenach. Ciekawostką jest to, iż została tu urządzona specjalnie dla potrzeb dydaktyki kancelaria leśniczego. Zwiedzanie indywidualne Leśnej Izby jest bezpłatne lecz trzeba awizować się telefonicznie. Zajęcia dla grup należy umawiać z wyprzedzeniem.Leśny Zakład Doświadczalny - Leśna Izba
Mochanczka Wyżna 65
tel. 18/ 471-20-68
http://lzdkrynica.ur.krakow.pl/

Krynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 219837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1126100 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pensjonat Skalny

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020