Iwaniacka Przełęcz to przełęcz w Tatrach Zachodnich, znajdująca się między Kominiarskim Wierchem a grzbietem Ornaku, na wysokości 1459 m n.p.m. Przez przełęcz wiedzie dogodne połączenie szlakiem turystycznym między Dolinami Chochołowską i Kościeliską oraz dojście na grzbiet Ornaku.Szlaki na Iwaniacką Przełęcz

- Szlak żółty z Doliny Kościeliskiej, 1h 15 minut

Iwaniacka Przełęcz w Tatrach

- Szlak żółty z Doliny Chochołowskiej ,1h 30 minut

- Szlak zielony dojście na Ornak, 1h 5 minut

Przełęcz Iwaniacka widziana z Grzesia

Tatry noclegi

Tatry to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Maciej A Krajtroter 18703 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1122729 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020