Instytut Muzyki w Rzeszowie

Instytut Muzyki w Rzeszowie
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
4.6

Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego znajdujący się przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie, od roku 1985 kształci muzyków z całego województwa podkarpackiego.

Instytut mieści się w pięknym starannie odrestaurowanym budynku, a dodatkowo przed nim znajduje się fontanna, która dodaje uroku temu miejscu.Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego
ul. Dąbrowskiego 83, Rzeszów
tel. 17/ 872-28-01

Noclegi w Rzeszowie

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(4.6 głosów: 26)
Twoja ocena
Grzegorz Krzemiński

5/5

Michał Skowroński

Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (socrealizm)

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024