Herbaciarnia Parzenica w Dolinie Strążyskiej

Herbaciarnia Parzenica w Dolinie Strążyskiej

Na Polanie Strążyskiej w Tatrach, u wylotu Doliny Strążyskiej w drodze nad Wodospad Siklawica stoi drewniana, góralska chata. Jest to herbaciarnia Parzenica, która ma bardzo ciekawe i charakterystyczne wnętrze.W herbaciarni można się posilić a także zjeść pyszną szarlotkę. Do samej herbaciarni można bardzo łatwo dojść, z parkingu u wylotu Doliny Strążyskiej, skąd idzie się 40 minut szlakiem czerwonym. Jest to też punkt końcowy lub początkujący wielu turystów do wyjścia na GiewontHerbaciarnia Parzenica
Dolina Strążyska, Tatry

Avatar użytkownika
Lucy i Tom Krajtroter 21318 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1115513 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pensjonat Skalny
WySpa Mszanka

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020