Herbaciarnia Parzenica w Dolinie Strążyskiej

Herbaciarnia Parzenica w Dolinie Strążyskiej

Na Polanie Strążyskiej w Tatrach, u wylotu Doliny Strążyskiej w drodze nad Wodospad Siklawica stoi drewniana, góralska chata. Jest to herbaciarnia Parzenica, która ma bardzo ciekawe i charakterystyczne wnętrze.W herbaciarni można się posilić a także zjeść pyszną szarlotkę. Do samej herbaciarni można bardzo łatwo dojść, z parkingu u wylotu Doliny Strążyskiej, skąd idzie się 40 minut szlakiem czerwonym. Jest to też punkt końcowy lub początkujący wielu turystów do wyjścia na Giewont

Herbaciarnia Parzenica
Dolina Strążyska, Tatry

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Lucy i Tom Krajtroter 21318 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021