Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Hala widowiskowo-sportowa Urania w Olsztynie

Hala widowiskowo-sportowa Urania w Olsztynie
53°46'17" N, 20°29'50" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Hala widowiskowo-sportowa "Urania" w Olsztynie znajduje się przy ulicy Piłsudskiego. Odbywają się  w niej rozmaite imprezy o charakterze sportowym oraz widowiska artystyczne. Na widowni może pomieścić się około 2500 osób.Na codzień z hali korzystają olsztyńscy sportowcy. W skład kompleksu także wchodzi boisko, siłownia sala do sportów walki. Ciekawostką jest, że od 2004 roku ma tu swoją siedzibę także Muzeum Sportu. Hala jest ciekawa w swym kształcie i na stałe wpisała się już w krajobraz miasta.

Hala widowiskowo-sportowa "Urania"
ul. Piłsudskiego 44, Olsztyn

Olsztyn noclegi

Olsztyn to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138293 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020