Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
54°9'30" N, 15°29'3" E
Zachodniopomorskie
2017-02-07
2020-02-03 02:00

Opis Grzybowa

Grzybowo to mała urokliwa nadmorska miejscowść nad brzegiem Bałtyku, w województwie zachodniopomorskim, leżąca nieco na zachód od Kołobrzegu.Atrakcje w Grzybowie

Największym atutem miejscowści są szerokie piaszczyste plaże. Jeśli ktoś chce odpocząć w ciszy i spokoju, Grzybowo będzie odpowiednim miejscem.

Obecnie Grzybowo prężenie się rozwija - powstaje tu dużo pensjonatów oraz ośrodków, nowe obiekty gastronomiczne oraz handlowe przyciągają na każdym kroku. Znajdziemy tutaj wiele obiektów o różnym standardzie.

Z Grzybowa jest o krok do Kołobrzegu, nieopodal znajduje się także Dźwirzyno, a wygodne połączenia komunikacyjne sprawiają, że w każdej chwili można udać się tam na krótką wyciesczkę.W miejscowści nie brakuje także atrackji oraz urokliwych dzikich i pięknych zakątków. Znajdziesz tu stadniny koni, ścieżki zdrowia i szlaki rowerowe, lasy pełne grzybów, jeśli ktoś zechce doznać sliniejszych wrażeń może spróbować swoich sił w paintballu lub pojeździć w terenie lub po torze w pojazdach pustynnych buggy.

Grzybowo noclegi

Grzybowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w Grzybowie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
centurioninfo Zapaleniec 505 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138494 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020