Grzybowo

Zdjęcia Grzybowa (1)

Grzybowo to mała urokliwa nadmorska miejscowść nad brzegiem Bałtyku, w województwie zachodniopomorskim, leżąca nieco na zachód od Kołobrzegu.Atrakcje w Grzybowie

Największym atutem miejscowści są szerokie piaszczyste plaże. Jeśli ktoś chce odpocząć w ciszy i spokoju, Grzybowo będzie odpowiednim miejscem.

Obecnie Grzybowo prężenie się rozwija - powstaje tu dużo pensjonatów oraz ośrodków, nowe obiekty gastronomiczne oraz handlowe przyciągają na każdym kroku. Znajdziemy tutaj wiele obiektów o różnym standardzie.Z Grzybowa jest o krok do Kołobrzegu, nieopodal znajduje się także Dźwirzyno, a wygodne połączenia komunikacyjne sprawiają, że w każdej chwili można udać się tam na krótką wyciesczkę.

W miejscowści nie brakuje także atrackji oraz urokliwych dzikich i pięknych zakątków. Znajdziesz tu stadniny koni, ścieżki zdrowia i szlaki rowerowe, lasy pełne grzybów, jeśli ktoś zechce doznać sliniejszych wrażeń może spróbować swoich sił w paintballu lub pojeździć w terenie lub po torze w pojazdach pustynnych buggy.

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

Miejscowości w okolicy

Zobacz kolejne

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: