Grzybowo to mała urokliwa nadmorska miejscowść nad brzegiem Bałtyku, w województwie zachodniopomorskim, leżąca nieco na zachód od Kołobrzegu.Atrakcje w Grzybowie

Największym atutem miejscowści są szerokie piaszczyste plaże. Jeśli ktoś chce odpocząć w ciszy i spokoju, Grzybowo będzie odpowiednim miejscem.

Obecnie Grzybowo prężenie się rozwija - powstaje tu dużo pensjonatów oraz ośrodków, nowe obiekty gastronomiczne oraz handlowe przyciągają na każdym kroku. Znajdziemy tutaj wiele obiektów o różnym standardzie.Z Grzybowa jest o krok do Kołobrzegu, nieopodal znajduje się także Dźwirzyno, a wygodne połączenia komunikacyjne sprawiają, że w każdej chwili można udać się tam na krótką wyciesczkę.

W miejscowści nie brakuje także atrackji oraz urokliwych dzikich i pięknych zakątków. Znajdziesz tu stadniny koni, ścieżki zdrowia i szlaki rowerowe, lasy pełne grzybów, jeśli ktoś zechce doznać sliniejszych wrażeń może spróbować swoich sił w paintballu lub pojeździć w terenie lub po torze w pojazdach pustynnych buggy.Grzybowo noclegi

Grzybowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
54°9'30N, 15°29'3E
07 luty 2017
03 luty 2020

Grzybowo atrakcje

Co warto zobaczyć?

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą

Wasze podróże do Grzybowa

Śladami Wikingów
04 maj 2008 21:52
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację