Góralski Ślizg, autor Zakoatrakcje

Góralski Ślizg pod Gubałówką w Zakopanem

Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Góralski Ślizg to gigantyczna, wielotorowa zjeżdżalnia pod Gubałówką w Zakopanem. Poza zjeżdżalnią na Wielkiej Krokwi to największa zjeżdżalnia na Podhalu. Ma 14 metrów wysokości i aż 50 metrów długości, a do tego 8 niezależnych torów, więc można się pościgać 🙂 To daje moc zabawy i adrenaliny. Atrakcja jest świetna i zarazem rodzinna, dobrze poczują się tu nie tylko dzieci, ale i rodzice. A wszystko z pięknymi widokami na Tatry, uśmiechy nie schodzą z buzi 🙂Góralski Ślizg, autor Zakoatrakcje
Góralski Ślizg, autor Zakoatrakcje

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

W sezonie codziennie 10.00-19.00
Bilety: 1 zjazd 5 zł, 5 zjazdów 15 zł, 10 zjazdów 20 zł

Adres

Góralski Ślizg
Plac pod Gubałówką, Zakopane
tel. 506-278-650
https://zakoatrakcje.pl/atrakcja/goralski-slizg/

GPS: 49°17'55N, 19°56'43E

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°17'55N, 19°56'43E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021