Gdynia
Inne budowle
hale sportowe
Normalna
Pomorskie
2017-02-07
2020-01-28 13:46
54°29'56" N, 18°31'53" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Gdynia Arena to hala widowiskowo-sportowa położona w gdyńskiej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Obiekt został oddany do użytku w 2008 roku. Bardzo ciekawa architektura budynku przyciąga turystów zwłaszcza nocą, kiedy jest zjawiskowo podświetlona.Kształtem Gdynia Arena przypomina skorupę żółwia, a wykorzystane w konstrukcji dachu liny i maszty nawiązują do symboliki morskiej. Boczne ściany pokryte są skarpami ziemnymi z naturalną roślinnością. Hala może pomieścić ponad 4 tysiące widzów. 

Gdynia Arena
ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia
tel. 58/ 783-55-00
http://gdyniasport.pl/obiekty_sportowe/gdynia-arena

Pierwotny autor treści: PiotrGdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021