Galeria Ginących Zawodów w Rabce, mirosław

Galeria Ginących Zawodów w Rabce

(4.3 głosów: 4)

Rabce Zdrój jest takie miejsce, do którego niewiele ludzi zagląda, ponieważ jest oddalone od centrum o około 3km. To Galeria Ginących Zawodów "Drzewiej". W Galerii można dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy odnośnie regionalnych wyrobów rękodzielniczych, wykonanych tradycyjnymi metodami. Prezentowane są tu zawody, które obecnie zaczynają odchodzić do lamusa.

Kustosz muzeum, a zarazem wielki pasjonat - Waldemar Kuniczuk, z pasją opowiada o każdym z przedmiotów oraz sposobie jego wykonania. Na miejscu można również spróbować swoich sił i wykonać własnoręcznie niewielkie przedmioty.Galeria Ginących Zawodów "Drzewiej"
ul. Sądecka 85, Rabka Zdrój
tel. 18/ 267-60-02, 603-205-475
Godziny zwiedzania: pn-sb 11.00-16.00, grupy należy zgłaszać telefonicznie

Rabka Zdrój noclegi

Rabka Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Rabka Zdrój
Muzea i skanseny
Normalna
muzea galerie
49°37'19N, 19°57'37E
30 marzec 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację