Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Galeria Ginących Zawodów w Rabce

Galeria Ginących Zawodów w Rabce

Rabce Zdrój jest takie miejsce, do którego niewiele ludzi zagląda, ponieważ jest oddalone od centrum o około 3km. To Galeria Ginących Zawodów "Drzewiej". W Galerii można dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy odnośnie regionalnych wyrobów rękodzielniczych, wykonanych tradycyjnymi metodami. Prezentowane są tu zawody, które obecnie zaczynają odchodzić do lamusa.

Kustosz muzeum, a zarazem wielki pasjonat - Waldemar Kuniczuk, z pasją opowiada o każdym z przedmiotów oraz sposobie jego wykonania. Na miejscu można również spróbować swoich sił i wykonać własnoręcznie niewielkie przedmioty.

Galeria Ginących Zawodów "Drzewiej"
ul. Sądecka 85, Rabka Zdrój
tel. 18/ 267-60-02, 603-205-475
Godziny zwiedzania: pn-sb 11.00-16.00, grupy należy zgłaszać telefonicznieRabka Zdrój noclegi

Rabka Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mirosław Krajtroter 49499 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136145 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020