Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Zielona Góra
Rekreacja
escape room
Normalna
Lubuskie
2016-07-12
2020-01-28 13:46
51°56'25" N, 15°30'38" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Fox Escape w Zielonej Górze to rodzaj gry typu Real Life Escape. Masz 60 minut na wydostanie się o własnych siłach z zamkniętego pomieszczenia. Jest to możliwe tylko dzięki logicznemu myśleniu, opanowaniu oraz współpracy z drużyną.Ucieczka z Fox Escape jest ekscytującym przeżyciem, które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Świetnie nadaje się na integrację firmową. Zbierz zgraną drużynę i spróbuj swoich sił. Gwarantujemy, że nie będzie łatwo...Fox Escape Room Zielona Góra
ul. Chrobrego 67, Zielona Góra
(podwórko LOK i Strefy67)
tel. 535-681-934
http://foxescape.p
l

Zielona Góra noclegi

Zielona Góra to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Judyta Wędrowiec 200 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134075 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020