Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Fox Escape w Zielonej Górze, Judyta

Fox Escape w Zielonej Górze

(5 głosów: 2)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Fox Escape w Zielonej Górze to rodzaj gry typu Real Life Escape. Masz 60 minut na wydostanie się o własnych siłach z zamkniętego pomieszczenia. Jest to możliwe tylko dzięki logicznemu myśleniu, opanowaniu oraz współpracy z drużyną.Ucieczka z Fox Escape jest ekscytującym przeżyciem, które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Świetnie nadaje się na integrację firmową. Zbierz zgraną drużynę i spróbuj swoich sił. Gwarantujemy, że nie będzie łatwo...

Fox Escape Room Zielona Góra
ul. Chrobrego 67, Zielona Góra
(podwórko LOK i Strefy67)
tel. 535-681-934
http://foxescape.p
lGodziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Zielona Góra noclegi

Zielona Góra to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zielona Góra
Rekreacja
Normalna
escape room
51°56'25N, 15°30'38E
12 lipiec 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację