Top Atrakcje 2019

Najnowsze posty widoczne są u góry
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów
2019-05-31 10:10:41

Piszą o nas! W wielu portalach miejskich, informacyjnych oraz prywatnych znalazły się notki o Top Atrakcjach 2019, dzięki temu coraz więcej głosów, coraz szerzej słychać o topowych atrakcjach i coraz chętniej ludziska ruszają się z kanapy ;) Brawo!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów
2019-05-31 09:07:51

[cytuj autor='Anja'] No proszę lubelskie bardzo ładnie zapunktowało - Kazimierz, Zamość, Kozłówka, Roztocze...Bałtów to już nieco dalej i świętokrzyskie, ale niewątpliwie wszystkie te miejsca warto odwiedzić, jeszcze kilka bym dorzuciła w tamtym regionie.   [/cytuj]

No zawsze Lubelszczyzna sie trzyma ale w tym roku wyjątkowo dobrze :) I super, piekne rejony, cały czas trochę nie docenione :)

Avatar użytkownika
Anja Krajtroter 14965 kilometrów
2019-05-30 15:10:13

No proszę lubelskie bardzo ładnie zapunktowało - Kazimierz, Zamość, Kozłówka, Roztocze...Bałtów to już nieco dalej i świętokrzyskie, ale niewątpliwie wszystkie te miejsca warto odwiedzić, jeszcze kilka bym dorzuciła w tamtym regionie.

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk'] Zakończyły się eliminacje i trwa finał Top Atrakcji 2019, w którym oddano już ponad 220 głosów. Wśród miast wygrywa Zamość, a zaraz za nim plasuje się malowniczy Kazimierz Dolny. Zwycięzcami zamków i pałaców na ten moment są pałac w Kozłówce oraz niezawodny zamek w Malborku. Najlepsze parki rozrywki w plebiscycie to jak dotąd JuraPark Bałtów i wrocławskie Afrykarium. Bałtowski kompleks zdecydowanie wyprzedza wszystkie parki! Spośród innych atrakcji na czoło wysunęły się Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach oraz Kopalnia Soli w Wieliczce, zaś pod hasłem krajobraz wybraliście na razie Roztocze i Jurę Krakowsko-Częstochowską. Wszystkie typy cieszą i już polecają się do odwiedzania podczas tegorocznych wojaży! Głosuj tutaj: http://www.topatrakcje.pl/2019/ [/cytuj]

 

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów
2019-05-30 14:11:27

Zakończyły się eliminacje i trwa finał Top Atrakcji 2019, w którym oddano już ponad 220 głosów. Wśród miast wygrywa Zamość, a zaraz za nim plasuje się malowniczy Kazimierz Dolny. Zwycięzcami zamków i pałaców na ten moment są pałac w Kozłówce oraz niezawodny zamek w Malborku. Najlepsze parki rozrywki w plebiscycie to jak dotąd JuraPark Bałtów i wrocławskie Afrykarium. Bałtowski kompleks zdecydowanie wyprzedza wszystkie parki! Spośród innych atrakcji na czoło wysunęły się Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach oraz Kopalnia Soli w Wieliczce, zaś pod hasłem krajobraz wybraliście na razie Roztocze Jurę Krakowsko-Częstochowską. Wszystkie typy cieszą i już polecają się do odwiedzania podczas tegorocznych wojaży!

Głosuj tutaj: http://www.topatrakcje.pl/2019/

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów
2019-04-30 12:17:19

Co roku w okolicach Majówki rozpoczynamy plebiscyt Top Atrakcje. Również i w tym roku zapraszamy Was do zabawy i wspólnego wybierania turystycznych hitów lata czyli najlepszych atrakcji. Zrezygnowaliśmy z kilku obiektów, które już zostawały top atrakcjami, a wprowadziliśmy nowe atrakcje, których jeszcze nie mieliście możliwości wybierać wcześniej, jak zamek Liw, zamek Tykocin czy Staw Amerykan. Eliminacje potrwają przez cały maj.

Zagłosuj!

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020