Zmiany i ulepszenia w portalu Polskie Szlaki

Najnowsze posty widoczne są u góry
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów
2019-04-29 13:20:37

Będę tu informować o zmianach technicznych, jakie zachodzą w portalu. Często są one podyktowane pędzącą technologią, na co nie mamy wpływu oraz dużym skumulowaniem treści w portalu, co niesie też pewne problemy ze sobą.

Dziś zmienilismy troszkę działanie w galerii w wycieczkach. Ostatnio dodawalam wycieczki i tworzenie galerii trwało bardzo długo, bo każda zmiana np. opisu zdjęcia trwała i była przetwarzana i  tym czasie nie można było nic zrobić. Teraz wszystkie zmiany w galerii można wykonywać dużo szybciej, bez oczekiwania na bieżące zmiany, dopiero na sam koniec jak cała galeria jest gotowa, to jest jedno zbiorcze zapisywanie tej galerii. Trzeba to zrobić przyciskiem "Zapisz galerię". Jako że korzysta, ze strony, staram się ją dostosowywać pod nas czyli Użytkowników, żeby była wygodna :) Mam nadzieję, że dla Was też tak jest łatwiej, szybciej i wygodniej.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020