Łatwe zimowe trasy w polskich Tatrach

Najnowsze posty widoczne są u góry
2018-12-23 18:04:04

[cytuj autor='Anja'] Kochani życzę Wam masy szczęśliwych kilometrów w podróży, wygodnych łóżek w hotelach, żadnych opóźnionych lotów czy korków na drodze i wielu ciekawych promocji. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! [/cytuj]

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia .Niech ten piekny świąteczny czas będzie radością,spokojem i odpoczynkiem oraz nadzieją na spełnienie marzeń.

Edytowano: 2018-12-23 18:08:20

2018-12-23 13:42:59

Kochani życzę Wam masy szczęśliwych kilometrów w podróży, wygodnych łóżek w hotelach, żadnych opóźnionych lotów czy korków na drodze i wielu ciekawych promocji. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

2018-12-17 10:04:22

[cytuj autor='Anja'] W zasadzie liczę na Was bo doświadczenie mam malutkie żeby nie powiedzieć żadne. Mogę zaproponować przetestowaną Dolinę Białego. Piękna szata roślinna, widowiskowe formacje skalne, no i płynący cały czas gdzieś obok wyznaczonej trasy potok dodający uroku temu miejscu. A co byście wybrali z poniższego zestawu? 1) Dolina Kościeliska 2) Morskie Oko 3) Rusinowa Polana i Gęsia Szyja W połowie stycznia, jak i w zeszłym roku, wybieram się na Puchar Świata w Skokach Narciarskich do Zakopca...i jeden cały dzień na dłuższą wycieczkę po górach mam do dyspozycji. Plus dwa dni po 3-4 godzinki. Edytowano: 2018-12-15 09:08:20 [/cytuj]

Morskie oko:) 

2018-12-15 09:07:11

W zasadzie liczę na Was bo doświadczenie mam malutkie żeby nie powiedzieć żadne. Mogę zaproponować przetestowaną Dolinę Białego. Piękna szata roślinna, widowiskowe formacje skalne, no i płynący cały czas gdzieś obok wyznaczonej trasy potok dodający uroku temu miejscu.

A co byście wybrali z poniższego zestawu?

1) Dolina Kościeliska

2) Morskie Oko

3) Rusinowa Polana i Gęsia Szyja

W połowie stycznia, jak i w zeszłym roku, wybieram się na Puchar Świata w Skokach Narciarskich do Zakopca...i jeden cały dzień na dłuższą wycieczkę po górach mam do dyspozycji. Plus dwa dni po 3-4 godzinki.

Edytowano: 2018-12-15 09:08:20

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: